De Trudy's Cycling Team

Ritverslagen



  • 18/6/2017: Heusden
  • 11/6/2017: Flandrien
  • 04/6/2017: Tubize
  • 28/5/2017: Maulde
  • 21/5/2017: Bottelare
  • 14/05/2017: Escanaffles
  • 07/05/2017: Wanzele
  • Westhoek Dag 1
  • Westhoek Dag 2
  • Westhoek Dag 3
  • 23/04/2017: Baaigem
  • 16/04/2017: Lens
  • 19/03/2017: Frasnes
  • 12/03/2017: Bellingen
  • 05/03/2017: Ottergem
  • Kermistoer
  • 18/09/2016: Ronde Van Geraardsbergen
  • 11/09/2016: Scheldewindeke
  • 04/09/2016: Mévergnies-Les-Lens
  • 21/08/2016: Lens
  • Trudy's naar Compostela
  • 14/08/2016: Mere
  • 07/08/2016: Herchies
  • 31/07/2016: Gijzelbrechtegem
  • 24/07/2016: Hacquegnies
  • 17/07/2016: Russignies
  • 10/07/2016: Zwalm
  • 26/06/2016: Sint-Kwintens-Lennik
  • 19/06/2016: Petit-Roeulx-Lez-Braine
  • 15/05/2016: Cambron
  • 08/05/2016: Oudenaken
  • 01/05/2016: Grote Prijs Flamez
  • 24/04/2016: Trudy's naar de zoo
  • 17/04/2016: Massemen
  • 03/04/2016: Ronde van Geraardsbergen
  • 27/03/2016: Thoricourt
  • 20/03/2016: Oosterzele
  • 06/03/2016: Kerksken
  • 20/09/2015: Mosselrit
  • 06/09/2015: Gezwoten
  • 28/06/2015: Flandrien
  • 14/06/2015: Petit-Roeulx-Lez-Braine
  • 03/05/2015: Massemen
  • 08/03/2015: Oosterzele
  • 14/09/2014: Ormeignies
  • 07/09/2014: Frasnes
  • 24/08/2014: Processie van plaisance
  • 17/08/2014: De Waalse Pijl
  • 10/08/2014: Aalst
  • 03/08/2014: Sint-Gertrudis-Pede
  • 27/07/2014: Saint-Sauveur
  • 20/07/2014: Dwars door Brakel
  • 22/06/2014: Roubaix
  • 15/06/2014: Borchtlombeek
  • 08/06/2014: Oombergen
  • 11/05/2014: Roesems Classic
  • 04/05/2014: Lombise
  • 27/04/2014: Oudenaken
  • 20/04/2014: Massemen
  • 23/03/2014: Chapelle-A-Wattine
  • 16/03/2014: Paulatem
  • 09/03/2014: Mevergnies-Les-Lens
  • 02/03/2014: Erpe-Mere
  • 15/09/2013: Graty
  • 8/09/2013: Ternat
  • 1/09/2013: Lede
  • 18/08/2013: Tongre-Notre-Dame
  • 11/08/2013: Maarkedal
  • 04/08/2013: Ronse
  • 28/07/2013: Ormeignies
  • 21/07/2013: Gaasbeek
  • 14/07/2013: Welden
  • 07/07/2013: Saint-Sauveur
  • 30/06/2013: Bavegem
  • 23/06/2013: Flandrien Classic
  • 16/06/2013: Cambron
  • 09/06/2013: Scheldewindeke
  • 02/06/2013: Quenast
  • 17/05/2013: Verbroederingstrip Ierland
  • 26/05/2013: Roesems Classsic
  • 19/05/2013: Altebra
  • 12/05/2013: Oosterzele
  • 05/05/2013: Mainvault
  • 28/04/2013: Bellingen
  • 21/04/2013: Frasnes
  • 14/04/2013: Lettelingen
  • 07/04/2013: Ronde van Geraardsbergen
  • 31/03/2013: Ghislenghien
  • 17/03/2013: Meslin-L'Eveque
  • 10/03/2013: Mere
  • 03/03/2013: Isières
  • 09/09/2012: Oosterzele
  • 02/09/2012: Quenast
  • 12/08/2012: Ronse
  • 05/08/2012: Scheldewindeke
  • 29/07/2012: Gellingen
  • 22/07/2012: Breedhout
  • 15/07/2012: Trudy Flandrien Classic
  • 01/07/2012: Ronde van vanalles
  • 24/06/2012: Saint-Sauveur
  • 17/06/2012: Andrea Tafi Classic
  • 10/06/2012: Oudenaarde
  • 27/05/2012: Pajottenland
  • 20/05/2012: Ardennenweekend
  • 13/05/2012: Roesems Classic
  • 06/05/2012: Cambron
  • 29/04/2012: Bellingen
  • 15/04/2012: Bavegem
  • 08/04/2012: Frasnes
  • 01/04/2012: Protestrit RVV
  • 25/03/2012: Mainvault
  • 18/03/2012: Zottegem
  • 11/03/2012: Skoda Muurchallenge
  • 04/03/2012: Aaigem
  • 26/09/2011: Kort ritje + protestmars
  • 18/09/2011: Herzele
  • 11/09/2011: Ninove
  • 21/08/2011: Kasteeltochten
  • 07/08/2011: Saint-Sauveur
  • 31/07/2011: Roubaix
  • 24/07/2011: Rebecq
  • 17/07/2011: Mont-Saint-Aubert
  • 10/07/2011: Trudy Flandrien Classic
  • 03/07/2011: Steenkerke
  • 26/06/2011: Ronquières
  • 19/06/2011: Marke route
  • 12/06/2011: Ormeignies
  • 05/06/2011: Oosterzele
  • 29/05/2011: Chièvres
  • 22/05/2011: Schorisse
  • 15/05/2011: Bianchi Ninove
  • 08/05/2011: Roesems Classic
  • 01/05/2011: Cambron-Casteau
  • 24/04/2011: Scheldewindeke
  • 17/04/2011: Saint-Sauveur
  • 10/04/2011: Lombeek
  • 27/03/2011: Cyclo Muurtocht
  • 13/03/2011: Brakel
  • 06/03/2011: Herfelingen
  • 03/10/2010: Okegem
  • 19/09/2010: Frasnes
  • 12/09/2010: Edingen
  • 22/08/2010: Kasteeltochten
  • 15/08/2010: Affligem
  • 08/08/2010: Rebaix
  • 01/08/2010: Dikkelvenne
  • 25/07/2010: Lanquesaint
  • 18/07/2010: Frasnes
  • 11/07/2010: Trudy Flandrien Classic
  • 27/06/2010: Ath
  • 20/06/2010: Welle
  • 25/04/2010: Borchtlombeek
  • 18/04/2010: Blinde vinkenrit
  • 11/04/2010: Kester
  • 04/04/2010: Meerbeke
  • 28/03/2010: Gooik
  • 21/03/2010: Markeroute
  • 14/03/2010: Roesems Classic
  • 07/03/2010: Roosdaal
  • 17/01/2010: Aalst
  • 19/09/2009: 24 uren van Welle
  • 06/09/2009: Zwalm
  • 23/08/2009: Kasteeltochten
  • 16/08/2009: Markeroute
  • 15/08/2009: Flancers Cyclo Evants
  • 09/08/2009: Smeerebbe
  • 02/08/2009: De Trudy's on the beach
  • 01/08/2009: Ghislenghien
  • 26/07/2009: Meslin l'Eveque
  • 25/07/2009: Cambron-Casteau
  • 19/07/2009: Ath
  • 12/07/2009: Sint-Lievens-Esse
  • 05/07/2009: Sint-Pieters-Kapelle
  • 28/06/2009: Tweedaagse Westhoek
  • 27/06/2009: Tweedaagse Westhoek
  • 07/06/2009: Verkiezingsrit
  • 31/05/2009: Oosterzele
  • 23/05/2009: Waalse Pijl
  • 21/05/2009: La Roche
  • 17/05/2009: De zwarten van Ath
  • 16/05/2009: Omloop 3 provincies
  • 10/05/2009: Ellezelles
  • 09/05/2009: Moortsele
  • 03/05/2009: Ninove
  • 02/05/2009: Ter Rijstroute